tel. +48 601 617 984
Wysokiej jakości modele ciężarówek
Moje konto Zaloguj się
 Tylko dla zalogowanych
do kasy suma: 0,00 zł

Witam w nowym sklepie Paul's Trucks!

Witam w nowym sklepie Paul's Trucks!

Witam w nowym sklepie Paul’s Trucks!

 

Czasy się zmieniają, technologia także, więc nadszedł czas na odświeżenie strony mojego sklepu. Co się zmieniło? Przeczytaj dalej. :)

 

Poprzedni layout graficzny sklepu miał już ponad 3 lata i trochę się wizualnie już zestarzał, co tu dużo mówić. Poza tym chciałem dodać nowe funkcjonalności, ale zdaniem agencji marketingowej, która od lat już mnie obsługuje przypominało to trochę dodawanie nowych części tuningowych do nienajmłodszej już ciężarówki. Tu trzeba było zrobić nieco bardziej radykalny krok i polakierować całą ciężarówkę, czyli zbudować na nowo stronę główną, jak już idziemy tym porównaniem. :) 

Co się zmieniło? Strona główna wygląda zupełnie inaczej z głównymi kategoriami w formie wygodnych w użyciu kafelek – to ukłon głównie w stronę użytkowników kupujących na urządzeniach mobilnych. Na górze strony jest także licznik czasu, do kiedy możecie złożyć zamówienie, by przesyłka została nadana jeszcze tego samego dnia. Ten sam licznik znajdziecie na podstronach produktów.

Zastanawiałem się także, jak dla osób kupujących modele po raz pierwszy pomóc w rozróżnieniu poszczególnych skali. Grafik projektujący stronę zaproponował ikonkę z ołówkiem. Jakiej wielkości jest ołówek, każdy wie :), dlatego ikonka ciężarówki pod nim jest proporcjonalnie mniejsza lub większa. Jak się Wam podoba takie rozwiązanie? :)

W trakcie prac „posprzątałem” także w kategoriach. Teraz wszystkie modele są pogrupowane według skali, a po wejściu w odpowiednią skalę możecie obejrzeć wszystkie modele lub zawęzić wybór do danego producenta.

Zmiany objęły także stronę produktów, które są teraz bardziej „przestronne” i bardziej ergonomiczne w użyciu.

Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany sprawią, że zakupy w moim sklepie będą jeszcze bardziej sprawne i przyjemne. :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl