tel. +48 601 617 984
Wysokiej jakości modele ciężarówek
Moje konto Zaloguj się
 Tylko dla zalogowanych
do kasy suma: 0,00 zł

Blog

Polska ekipa na Tekno Event 2024
Polska ekipa na Tekno Event 2024

Już po raz drugi gościliśmy na Tekno Event 2024. W tym roku do Holandii wybrali się także stali klienci mojego sklepu. Na miejscu była także Scania „Dywizjon 303” firmy Repiński Transport.

Czytaj więcej
Eligor – Francuski wkład w świat modeli ciężarówek
Eligor – Francuski wkład w świat modeli ciężarówek

Do oferty sklepu Paul's Trucks dołączyły modele francuskiej firmy Eligor, która zdobyła uznanie wśród pasjonatów motoryzacji za swoje modele skali 1/43. Odkryjmy razem ich plusy.

Historia i Tradycja

Eligor to marka z bogatą historią sięgającą 1976 roku, kiedy syn paryskiego mechanika, Jacques Greilsamer założył firmę Eligor. Nazwa powstała ze zbitki dwóch słów: Elite oraz Vigor. Firma przez lata zmieniała wlaścicieli, jednak pozostaje bardzo znana z produkcji modeli samochodów ciężarowych w skali 1/43 oraz 1/87.

Co istotne, nadal część produkcji powstaje we Francji. 

Czytaj więcej
Tekno Event 2023
Tekno Event 2023

Około 100 ciężarowek oraz ok. 4.000 osób pojawiło się w ostatnią sobotę na 18. edycji Tekno Event. Impreza w formie rodzinnego pikniku przyciąga co roku kolekcjonerów modeli oraz miłośników ciężarówek.

Tekno Event odbywa się na terenie siedziby firmy Tekno w De Lier w Holandii. Podczas każdej edycji firma zaprasza swoich klientów - firmy transportowe, by pokazały swoje pojazdy będące bazą do wykonania modeli w skali 1/50.

Czytaj więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl