tel. +48 601 617 984
Wysokiej jakości modele ciężarówek
Moje konto Zaloguj się
 Tylko dla zalogowanych
do kasy suma: 0,00 zł

Blog

Tekno Event 2023
Tekno Event 2023

Około 100 ciężarowek oraz ok. 4.000 osób pojawiło się w ostatnią sobotę na 18. edycji Tekno Event. Impreza w formie rodzinnego pikniku przyciąga co roku kolekcjonerów modeli oraz miłośników ciężarówek.

Tekno Event odbywa się na terenie siedziby firmy Tekno w De Lier w Holandii. Podczas każdej edycji firma zaprasza swoich klientów - firmy transportowe, by pokazały swoje pojazdy będące bazą do wykonania modeli w skali 1/50.

Czytaj więcej
Witam w nowym sklepie Paul's Trucks!
Witam w nowym sklepie Paul's Trucks!

Witam w nowym sklepie Paul’s Trucks!

Czasy się zmieniają, technologia także, więc nadszedł czas na odświeżenie strony mojego sklepu. Co się zmieniło? Przeczytaj dalej. :)

Poprzedni layout graficzny sklepu miał już ponad 3 lata i trochę się wizualnie już zestarzał, co tu dużo mówić. :) Poza tym chciałem dodać nowe funkcjonalności, ale zdaniem agencji marketingowej, która od lat już mnie obsługuje, przypominało to trochę dodawanie nowych części tuningowych do nienajmłodszej już ciężarówki. Tu trzeba było zrobić nieco bardziej radykalny krok i polakierować całą ciężarówkę, czyli zbudować na nowo stronę główną, jak już idziemy tym porównaniem. :)

 

Czytaj więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl